تراکتور محور شکن 50 اسب بخار- کاسپین

خرید تراکتور محور شکن 50 اسب بخار- کاسپین

محصول جدید

  • توان: 50 اسب بخار
  • 4 سیلندر
  • جفت دیفرانسیل
  • دارای رادیاتور
  • سیستم فرمان هیدرولیک

More details

639,000,000 تومان

اخطار: آخرین موجودی این محصول در انبار است

- +

 
اطلاعات بیشتر

یکی از برترین محصولات شرکت کاسپین، تراکتور DF504 است که با موتور دیزلی 50 اسب بخار مناسب کار در مزارع و شالیزارها است. این تراکتور دارای استاندارد CE از اتحادیه اروپا است.

موتور این دستگاه از نوع 4 سیلندر و آب خنک است و دارای توان 50 اسب بخار است. موتور بصورت عمودی و تزریق مستقیم است.این موتور پرقدرت امکان کار در انواع شرایط زراعی، باغی و شالیزاری را فراهم کرده است و به راحتی برای انجام عملیات کشاورزی و استفاده از انواع دنباله بندها قابلیت استفاده دارد. 

سیستم انتقال توان این تراکتور از نوع سینکرونیزه 4×3×2 است و کلاچ آن از نوع خشک الکتروهیدورلیک است. با این سیستم انتقال توان امکان کنترل دستگاه در شرایط کاری مختلف به راحتی انجام می­شود. تراکتور 50 اسب بخار کاسپین دارای محور توان دهی (PTO) با دور 500 و 1000 دور دقیقه است و امکان راه اندازی مستقل آن وجود دارد. این تراکتور از نوع جفت دیفرانسیل است به همین به راحتی رد شرایط زمینی و کاری مختلف قابلیت کار و تردد دارد. همچنین داشتن سیستم ترمز روغنی باعث افزایش ایمنی تراکتور در هنگام تردد دستگاه شده است. 

این تراکتور دارای سیستم اتصال سه نقطه استاندارد برای اتصال انواع دنباله بندها و همچین دارای خروجی هیدرولیک برای راه اندازی دستگاه هایی است که نیاز به توان هیدرولیکی دارند. 

صندلی راحت و ارگونومیک، داشتم محافظ و دسته بر روی گلگیر برای حفظ سرنشین در مواقع ضروری، طراحی کلاچ ها در اندازه های استاندارد برای کاهش خستگی ناشی از کار زیاد و کنترل راحت با وجود اهرم های کنترلی راحت و همچنین داشبورد الکتریکی که کار با دستگاه و همچنین نگهداری از آن را بسیار راحت کرده است.

9 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دسته بندی