کارواش کومت Krm 1100 classic

خرید کارواش کومت Krm 1100 classic

4570

محصول جدید

  • توان موتور: 1750 وات
  • فشار آب: 125 بار
  • حداکثر دبی: 360 لیتر در دقیقه

More details

4,700,000 تومان

- +

 
اطلاعات بیشتر

کارواش کومت  مدل  KRM 1100 Classic یک کارواش بسیار قدرتمند و با کیفیت است که برای مصارف خانگی و غیر خانگی استفاده می شود. از این مدل می توان به راحتی برای شستشوی اتومبیل، موتور سیکلت، مبلمان فضای باز، ابزار و ادوات کشاورزی و همچنین پیاده رو، نمای ساختمان و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد. این کارواش به یک موتور الکتریکی تک فاز 1750 واتی مجهز است که کارایی و طول عمر بسیار بالایی دارد. پمپ به کار رفته در این مدل از نوع محوری، با 3 پیستون می باشد که از یک درپوش آلومینیومی بهره می برد. فشار آب خروجی این کارواش125 بار و دبی جریان آب آن 360 لیتر در ساعت می باشد که در نوع خود یکی از بهترین کارواش­های موجود در بازار است.
این کارواش مجهز به سیستم "Total stop" یا توقف کامل است. در این سیستم با فشردن دکمه نازل ،دستگاه روشن و بلافاصله پس از رها کردن آن خاموش می شود. این ویژگی موجب جلوگیری از افزایش گرمای بیش از اندازه موتور ، افزایش طول عمر پمپ و همچنین کاهش مصرف انرژی می گردد.

این دستگاه به دلیل وزن مناسب و طراحی فوق العاده و بسیار زیبادی خود برای نگهداری نیز فضای زیادی را اشغال نمی­کند و به راحتی در هر فضای می­تواند قرار گیرد. 

9 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دسته بندی